راهنمای استفاده از کالیبو

کالیبو چیست؟

کالیبو فروشگاه نسخه‌ی الکترونیک کتاب‌ها، مجلات و روزنامه‌های زبان اصلی است که امکان دانلود آن‌ها را بر روی سایت کالیبو و به زودی مطالعه‌ی آن‌ها بر روی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید و iOS فراهم می‌کند.

چه کتاب‌هایی روی کالیبو قرار می‌گیرد؟

هدف کالیبو، تبدیل شدن به یک کتابخانه‌ی جامع در زمینه پزشکی است. فروشگاه کالیبو هر روز با کتاب‌های تازه‌ای از ناشران فعال سراسر جهان و همچنین مجلات و روزنامه‌های پزشکی به‌روز می‌شود.

آیا همه‌ی کتاب‌های کالیبو پولی هستند؟

خیر. کتاب‌های رایگان نیز در فروشگاه کالیبو وجود دارند و تلاش ما بر این است که به صورت مداوم به تعداد این کتب بیافزاییم. از این رو برخی از کتاب‌ها که دیگر مشمول حقوق مولف نیستند به رایگان در کالیبو قرار می‌گیرند.

کتاب‌ها به چه قیمتی بر روی کالیبو عرضه می‌شوند؟

کتاب‌های قرار گرفته بر روی کالیبو بر اساس قیمتی که خود ما برای تهیه کتاب از منابع خارجی هزینه کرده ایم قیمت‌گذاری می‌شوند. البته قیمت کتاب در کالیبو حدود 0.05 درصد نسخه‌ی اصلی آن است.

کتاب‌های خریداری شده از کالیبو را به چه طریق می‌توان مطالعه کرد؟

اگر کتاب را از سایت کالیبو خریداری کرده باشید، آن کتاب در قسمت کتاب های من (با همان حساب کاربری) قرار می‌گیرد. از این طریق شما می‌توانید کتاب را دریافت کرده و شروع به مطالعه‌ی آن کنید.

کتاب‌خانه‌ی کالیبو چیست و چه محدودیتی در نحوه‌ی استفاده از آن وجود دارد؟

همه‌ی کتاب‌هایی که شما با حساب کاربری خود از کالیبو خریداری می‌کنید در بخش کتاب های من در حساب کاربری شما قرار می‌گیرند و همیشه در سامانه‌ی ابری کالیبو محفوظ خواهند بود. به‌این‌ترتیب هر زمان بدون نیاز به پرداخت دوباره‌ی وجه، باز هم می توانید آنها را دریافت کنید.

تفاوت نسخه‌ی ePUB و PDF کتاب‌ها در چیست؟

ePUB استانداردی جهانی برای کتاب‌های الکترونیک است و اکثر کتاب‌هایی که بر روی کالیبو در دسترس هستند به این فرمت می‌باشند. اما برخی کتب و اکثر مجلات و روزنامه‌ها باید به صورت Fixed Layout‌ نمایش داده شوند زیرا حفظ صفحه‌آرایی در آن‌ها حائز اهمیت بالایی می‌باشد. این قبیل آثار، به صورت PDF در کالیبو قرار داده می‌شوند .

چگونه باید از کالیبو کتاب خرید؟

برای خرید کتاب لازم است یک حساب کاربری در کالیبو ایجاد کنید تا همیشه بتوانید کتاب‌های خریداری شده برای آن حساب را در دسترس داشته باشید. پرداخت مبلغ کتاب از طریق درگاه امن بانکی (شاپرک) صورت می‌گیرد. پس از خرید، کتاب در کتاب‌خانه‌ی کالیبو شما قرار خواهد گرفت.

آیا برای خواندن کتاب رایگان هم لازم است در کالیبو حساب کاربری داشت؟

بله. برای خواندن کتاب‌های رایگان، می‌توانید از سایت طاقچه استفاده کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید و سپس کتاب را دریافت و سپس مطالعه کنید.

امکان خرید کتاب در اپلیکیشن اندروید و iOS وجود دارد؟

در حال حاضر خرید کتاب و مطالعه آن تنها از طریق وبسایت در درسترس است اما به زودی اپلیکیشن اندروید و ios کالیبو منتشر خواهد شد.

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید از کالیبو

ارتباط با ما

۰۲۱۸۸۶۳۱۱۳۲
با ما در تماس باشید

کالیبو یک کتابخانه آنلاین پزشکی است که علاوه بر دانلود مستقیم فایل کتاب از طریق وبسایت، امکان مطالعه 20000 کتاب بر روی اپلیکیشن موبایل را نیز فراهم می کند. با وجود تحریم ها و با توجه به اینکه خرید کتاب های روز دنیا برای پزشکان ایرانی دشوار است ما در کالیبو بر آن شدیم که این مشکل را برطرف کنیم و پزشکان ایرانی عزیز ما به راحتی به تازه ترین کتاب های پزشکی دسترسی داشته باشند و بیماران ما با جدید ترین متدها و یافته های روز پزشکی درمان شوند .

diyarbakır evden eve nakliyat