درباره ما

کالیبو چیست؟

کالیبو یک فروشگاه آنلاین کتاب الکترونیکی و صوتی است که علاوه بر کتاب، مجله و روزنامه نیز در آن منتشر می‌شود. با وجود تحریم ها و با توجه به اینکه خرید کتاب های روز دنیا برای پزشکان ایرانی دشوار است ما در کالیبو بر آن شدیم که این مشکل را برطرف کنیم و پزشکان ایرانی عزیز ما به راحتی به تازه ترین کتاب های پزشکی دسترسی داشته باشند و بیماران ما با جدید ترین متدها و یافته های روز پزشکی درمان شوند .

استفاده از وبسایت کالیبو رایگان است. شما می‌توانید با درست کردن یک حساب کاربری، کتاب های رایگان و غیر رایگان را بخوانید.

ما که هستیم؟

ما یک گروه کوچک بودیم که به شکل استارت‌آپی ایده‌ی اولیه‌ی کالیبو را پایه‌ریزی کردیم.

هدف ما در کالیبو این است که بستری برای دسترسی آسان پزشکان عزیز ایرانی به کتاب های روز پزشکی فراهم کنیم. برای رسیدن به این هدف تیم‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. که به صورت مختصر هر کدام از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

تیم تامین محتوا

برای اینکه بتوانیم کتاب‌ها را به صورت قانونی از منابع خارجی تهیه و در اختیار شما بگذاریم ابتدا کتاب های کاربردی و روز دنیا شناسایی و با پرداخت دلاری خریداری می شوند. تیم تامین محتوا مسئولیت این کار را به عهده دارد. آن‌ها تلاش می‌کنند کتاب‌های خوبی که در بازار نشر جهانی وجود دارد شناسایی کنند و آن ها را خریداری کنند.

تیم تبدیل

پس از تهیه کتاب، فایل کتاب‌ها را تحویل می‌گیریم. در این مرحله کتاب‌ها بارگذاری می‌شوند و برایشان توضیحاتی نوشته می‌شود. پس از انجام این کارها، کتاب‌ها در کالیبو منتشر می‌شوند.

بلاگ

برای اینکه بتوانیم در مورد کتاب و کتابخوانی فعالیت جدی‌تری داشته باشیم بلاگ کالیبو را راه‌اندازی کردیم. در وبلاگ کالیبو تلاش می‌کنیم در حوالی کتاب پرسه بزنیم و یادداشت‌های آموزشی و جذابی برای شما بنویسیم. خوشحال می‌شویم که به بلاگ طاقچه سر بزنید و نظرتان را در مورد یادداشت‌ها برای ما بنویسید.

آدرس بلاگ کالیبو: https://kalibo.ir/blog

تیم محتوا

تیم محتوا به دو شکل متنی و تصویری در کالیبو فعالیت می‌کند. تصاویر و متن‌هایی که از کالیبو در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ و جاهای دیگر منتشر می‌شود در این تیم تولید می‌شود.

تیم محصول

این تیم تلاش می‌کند تجربه‌ی خوبی از کار کردن در کالیبو برای شما بسازد. نظرات شما را از جاهای مختلف جمع می‌کند و براساس نیازها و تجربه‌ها شما ویژگی‌های جدیدی به کالیبو اضافه می‌کند یا نسخه‌ی بهتری از ویژگی‌های قبلی می‌سازد.

تیم تبلیغات و همکاری‌ها

بچه‌های این تیم تلاش می‌کنند تا کالیبو را به آدم‌های بیشتری معرفی کنند.

تیم پشتیبانی

این تیم تلاش می‌کند مشکلات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند.

تیم فنی

بزرگ‌ترین تیم کالیبو است. اعضای این تیم محصول‌های کالیبو را می‌سازند و تلاش می‌کنند که این محصول با کمترین خطا به کارش ادامه دهد. آن‌ها امکانات جدیدی به کالیبو اضافه می‌کنند و خطاهای فنی را حل می‌کنند.

تمام تیم‌ها در کالیبو تلاش می‌کنند تا محیطی جذاب برای شما بسازند تا بتوانید از کتاب خواندن و شنیدن بیشتر لذت ببرید.

ما به همراه شما تازه در ابتدای یک اوج بی‌پایان هستیم…

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید از کالیبو

ارتباط با ما

۰۲۱۸۸۶۳۱۱۳۲
با ما در تماس باشید

کالیبو یک کتابخانه آنلاین پزشکی است که علاوه بر دانلود مستقیم فایل کتاب از طریق وبسایت، امکان مطالعه 20000 کتاب بر روی اپلیکیشن موبایل را نیز فراهم می کند. با وجود تحریم ها و با توجه به اینکه خرید کتاب های روز دنیا برای پزشکان ایرانی دشوار است ما در کالیبو بر آن شدیم که این مشکل را برطرف کنیم و پزشکان ایرانی عزیز ما به راحتی به تازه ترین کتاب های پزشکی دسترسی داشته باشند و بیماران ما با جدید ترین متدها و یافته های روز پزشکی درمان شوند .

diyarbakır evden eve nakliyat